طول مطالعه: 4 دقیقه

به کاربران پیج خود هدیه میدهد. میهن در حال ارزشگذاری بر محصول پنیر خود است و کانسپتهایی مانند گرفتن یک کیلو پنیر از پنج کیلو شیر و… با بررسی فعالیت برندهای مشهور در اینستاگرام به این نتیجه میرسیم که مهمترین ویژگی آنها در فعالیت اینستاگرامیشان، تمرکز بر روی طرحهای گرافیکی، موشن گرافیک و… کاله با نرخ تعامل ۳٫۰۷ درصدی در رتبه دوم تعامل با کاربران برسد. رتبه دوم برخورداری فالوئرهای بیتاثیر به برند عالیس با 55 درصد کاربران واقعی، تعلق دارد.  ​​!

مسی و رونالدو در استراتژی میهن تقریبا انسجام تبلیغاتی در هر برهه از زمان در مورد یک محصول خاص دیده میشود و تبلیغات آن تداخل کمتری با دیگر محصولات دارند. بررسیهای آیمارکتور نشان میدهد که در چند ماه گذشته صنایع لبنی تمرکز خود را برای تبلیغ محصولات خاص خود گذاشتهاند. آیمارکتور در دو گزارش در آذر 1398 ( صنایع لبنی در دیجیتال مارکتینگ ) و اردیبهشت 1398 ( برندهای صنایع لبنی در اینستاگرام ) به بررسی تفصیلی وضعیت برندهای لبنی در اینستاگرام پرداخت.

ابرتورم جهانی تمرکز بر روی محصولات خاص مانند پنیر و ماست از جمله نکاتی است که در بررسی صفحات برندهای صنایع لبنی به چشم میآید. از جمله این محصولات هستند. از جمله محصولاتی است که میهن درباره آنها تبلیغات ویژهای انجام میدهد. یکی از این پنیرها، پنیر ویلی است که درگذشته تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ انجام داده و از گامنو (هومن شاهی) نیز برای ساخت تیزر استفاده کرده است. در تبلیغات پنیر لاکتیکی صباح این نکات ذکر میشود که در جذب مصرفکنندگان بسیار موثر است: «پنیر لاکتیکی یه پنیر سنتی کم چرب و کم نمکه که برای اولین بار توسط صباح تولید شد و در تولیدش از هیچ گونه ماده افزودنی و چربی گیاهی استفاده نمیشه ولی طعم و عطر اون مورد پسند و دلخواه اکثریت جامعه است و انتخاب خوبی برای ورزشکاران و کسانی است که به تازگی رژیم غذایی رو شروع کردن».

قیمت ایرپاد پرو 2021
برند های هراز ،پاکبان،چوپان رو هیچ جا ندیدم چجوری شده از عالیس بالاتر شدن! انواع ماست: ماستهای میوهای جزو محصولاتی از برند کاله است که به طور میانگین هر پست یک بار، به معرفی و تبلیغ درباره یکی از محصولات ماست این برند اختصاص دارد. ماست: انواع ماستهای میهن مانند همزده، یوگو و… همانطور که در تصویر مشاهده میکنید ، کد قرعه کشی محصولات میهن ، برروی چوب بستنی ذکر شده است که با ارسال این کد میتوانید وارد روند قرعه کشی شرکت میهن شوید.

جدول تورم جهانی
برای شرکت در این قرعه کشی می بایست که درج شده بر روی چوب بستنی های پریما را به سامانه 10005358 پیامک کرده و چوب بستنی را حتما برای دریافت جایزه نزد خود نگه دارید. برندها در صنایع لبنی با نامگذاریهای مختلف بر روی پنیرهای خود تلاش میکنند تا حس محصولی متفاوت را به مصرفکنندگان القا کنند. میهن با 4.31 درصد تعامل با کاربران دارد و اول را دارد. در میان سایتهای ایرانی، کاله با سرمایهگذاری بلند مدتی که بر تولید محتوای بلاگ سایت (به نام کتاب کاله ) خود انجام داده، توانسته مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کند و در بسیاری از کلیدواژههای صنایع لبنی و رسپی (دستور پخت غذا) در صفحات اول نتایج جستوجوی گوگل حضور داشته باشد.

دوغ: شرکت میهن با تولید انواع دوغ با طعمهای جدید، تبلیغات ویژهای برای این محصول خود در صفحه اینستاگراماش آغاز کرده است. شرکت دومینو تمرکز خود را بر روی دو محصول شیر و بستنی گذاشته و همچنین تلاش میکند تا دیگر محصولاتی را تبلیغ کند که برند میهن به آن کمتر توجه دارد. برند رامک تمرکز خود را بر روی مسابقه، قرعهکشی، پستهای تعاملی و… همچنین کاله به صورت متناوب پستهای آموزش آشپزی و تهیه غذاهای مدرن به وسیله پنیرهای خود را منتشر میکند.

خرید ایرپاد پرو 2021
را به صورت کاملتری شرح خواهیم داد. گذاشته تلاش میکند که از این طریق کاربران را به سمت خود جلب کند. همچنین صباح با شخصیت پردازی و خلق کاراکتر «گاو عروسکی» توانسته برند خود را به نوعی در ذهن مخطبان تداعی کند (البته این کاراکتر به اندازه روزانه متمایز نبوده و شاید مختص به همین دوره از تبلیغات باشد). وب سایت کاله با اختلاف زیادی نسبت به سایر برندهای صنایع لبنی در رتبه 330 قرار گرفته است.

در یک نظرسنجی تلگرامی از کاریران «آیمارکتور» پرسیدیم که نام اولین برند صنایع لبنی که به ذهن آنها خطور میکند، چیست. آنها برای دستیابی به این هدف، ویژگیهای منحصر به فرد هر محصول پنیر خود را ذکر میکنند و همچنین با استفاده از ظرفیت تبلیغات دیجیتال اقدام به آموزش آشپزیهای مدرن با استفاده از پنیرهای خود میکنند. هنوز جزو محصولاتی است که کاله درباره آنها پستهای زیادی بارگزاری میکند.. جزو محصولاتی از دومینو هستند که این برند تبلیغات زیادی درباره آن انجام میدهد.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو Yjc لازم به ذکر است که این قرعه کشی میهن در دو مرحله به تاریخ های 20 تیر ماه 1400 و 20 مهر ماه 1400 برگزار میشود. به طوری که قبل از شروع کمپین تبلیغاتی برند میهن، هر دو برند شانه به شانه هم حرکت میکردند و هر دو تقریبا ۱۳۴ هزار نفر دنبال کننده داشتد. را در ذهن کاربران حک میکند تا ارزش پنیر این برند در نظر مخاطبان افزایش پیدا کند. بخشی از نرخ تعامل بالای صفحه اینستاگرام این برند به دلیل برگزاری این قرعهکشیها است.

خرید گیم تایم 1 ماه

از آن جایی که برند پاکبان توسط هلدینگ گلرنگ خریداری شده، پیشبینی میشود برند پاکبان در آیندهای نزدیک، فعالیتهای جدید تبلیغاتی خود را پر قدرت آغار کند. نمیدونم چرا همه ی برنده هاشون از تهران و کرج هستن! خبر خوب اینکه اگر شما در قرعه کشی های ماهانه سکه برنده نشدید، نگران نباشید… در پایان برای کسانیکه بیش از ۱۰۰ کد قرعه کشی ارسال کرده باشند، به قید قرعه برای ۷ نفر، ۷ سکه اهدا خواهد شد.

آخرین بروزرسانی در: