طول مطالعه: 4 دقیقه

هماکنون بیش از ۹۵ درصد از ارزهای دیجیتال بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شدهاند. تفاوت در الگوریتم اجماع، بر هزینه و سرعت انجام تراکنشها تاثیر میگذارد. تفاوت بین امنی لایر و بیت کوین در این است که امنی لایر در واقع در لایه بالایی بلاک چین بیت کوین توسعه یافته است. منتشر شد. در این وایت پیپر بیان شده بود که قرار است پروتکل بیت کوین به عنوان یک لایه پایه استفاده شده و در سطح بالاتر از این لایه، لایههایی با قوانین جدید به وجود آیند، به طوری که پایه و اساس فرایند با تغییر مواجه نگردد.

زلنسکی فرار به لهستان
درواقع واسطهها بهصورت کامل حذف نشدهاند بلکه صرفا از حالت متمرکز به غیرمتمرکز تغییر کردهاند. از آنجایی که این یک پروتکل لایهای بر روی شبکه بیتکوین است، تمام توکنهای از نظر فنی مشابه بیت کوین هستند و میتوانند از خدمات صرافیها یا کیف پولهایی که از بیت کوین پشتیبانی می کنند، استفاده کنند. بسیاری از ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین ()، به عنوان یک لایه اصلی عمل میکنند، اما شبکه یک لایه بالاتر از بیت کوین است و در واقع زیربنایی برای کل بلاک چینها و ارزهای دیجیتال به حساب میآید.

قبلا اشاره کردیم که شبکه بلاک چین ارزهای دیجیتال مانند شهرهایی هستند که به هیچ وجه با یکدیگر در ارتباط نیستند. تعداد بسیار زیادی بستر برای انتقال ارز دیجیتال وجود دارد اما از معروف ترین آنها می توان به شبکه اتریوم ()، ترون ()، شبکه بایننس () و شبکه هوشمند بایننس () اشاره کرد. در برخی منابع از این شبکه به دلیل اینکه بالاترین و اصلی ترین لایه برای انتقال ارزهای دیجیتال به حساب می آید، به عنوان شبکه آینده ارزهای دیجیتال یاد میشود.  ​​​.

1. اگر حین انتقال شبکه بلاک چین را اشتباه انتخاب کرده باشید، کوینهای شما به هیچ وجه قابل بازیابی نخواهند بود. اما میتوان با خرید بیت کوین بر روی شبکه بایننس اسمارت چین، کارمزد انتقال کمتر را پرداخت کرد. هنگام انتقال یک کوین یا توکن از حسابتان، باید به این مورد توجه داشته باشید که کوین موردنظر شما روی چه شبکهای ایجاد شده است و آیا کیف پول مقصد از آن شبکه پشتیبانی میکند یا نه. انتخاب شبکه مناسب در انتقال ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد. &;​.

هدف از ایجاد انواع شبکه انتقال ارز دیجیتال جدید، افزایش سرعت، مقیاسپذیری و کاهش کارمزد تراکنشها است. شبکههای انتقال ارز دیجیتال که به آنها بسترهای انتقال ارز دیجیتال نیز گفته میشود را میتوان به شهرهای جداگانهای تشبیه کرد. شبکه انتقال ارز دیجیتال چیست؟ انتقال پول به سراسر دنیا آن هم بدون هیچ واسطهای، رویایی است که ارزهای دیجیتال به آن جامه عمل پوشاندهاند. حتما شما هم تجربه پست یک بسته از جایی به جای دیگر را داشتهاید. با به واقعیت پیوستن این پروژه، امکان انجام تراکنش از طریق توکن در بلاک چین بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال امکان پذیر شده است.

فرض کنید ۱۰۰ واحد دوج کوین دارید و میخواهید فارغ از قیمت دوج کوین آنها را از کیف پولتان به صرافی انتقال دهید. یکی دیگر از تفاوتهای شبکههای انتقال ارز دیجیتال،کارمزد انتقال است. این شبکه باعث میشود ایجاد یک ارز دیجیتال جدید بسیار سادهتر شود. سپس صرافی بایننس شبکه هوشمند بایننس را ایجاد کرد که بزرگترین مزیت آن نسبت به بایننس چین، پشتیبانی از قراردادهای هوشمند است. تا قبل از ایجاد این شبکه، تمامی قراردادهای هوشمند صرفا بر روی شبکه قابل اجرا بودند.

، سریعتر و ارزانتر از شبکه توکنهای مبتنی بر بلاک چین اتریوم را منتقل میکند اما برای استفاده از این شبکه، به هماهنگی شبکهها در مبدا و مقصد تراکنش دقت کنید. ، استاندارد شبکه بایننس اسمارت چین است و نسبت به از سرعت و مقیاسپذیری بیشتری برخوردار است. شبکه بایننس چین در سال ۲۰۱۹ توسط صرافی بایننس ایجاد شد و استاندارد ایجاد توکن در این شبکه است.

استاندارد مجموعهای از دستورالعملها و عملکردهای اساسی است که هر توکن جدیدی که در شبکه اتریوم ایجاد میشود باید از آن پیروی کند. برای اینکه بتوانید از بین شبکههای موجود بهترین شبکه را برای تبادل انتخاب کنید، باید ویژگیهایی مانند سرعت انتقال و هزینه انتقال را در نظر بگیرید. این را نیز در نظر داشته باشید که کیف پول مقصد نیز بایستی از شبکه انتقال شما پشتیبانی کند در غیراین صورت، امکان ارسال ارز دیجیتال موردنظر وجود ندارد و باید آن را با ارز دیگری جایگزین کنید.

شبکههای انتقال ارز دیجیتال روز به روز پیشرفتهتر شده و سعی در رفع نواقص خود دارند. کدام صرافی ارز دیجیتال کارمزد کمتری دارد؟ شبکه ترون را بهعنوان ارزانترین شبکه انتقال رمز ارز میشناسند چرا که کارمزد جابهجایی ارز دیجیتال در این شبکه بسیار ناچیز است و تراکنشها با سرعت بسیار بالایی پردازش میشوند. شبکهای که بتواند ارز شما را در مدت زمان کوتاه و با کارمزد کم انتقال دهد، گزینه خوبی برای تبادل است.

برای مثال از الگوریتم اثبات کار در شبکه بیت کوین استفاده شده است درحالیکه ارز دیجیتال سولانا از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده میکند. در اکثر کیف پولها، با انتخاب کوین و رفتن به صفحه ارسال، استانداردهای موجود برای انتقال این کوین نمایش داده میشود. در حالیکه عموما معاملهگران مبتدی با انتخاب اولین شبکهای که در لیست شبکههای انتقال ارز دیجیتال مشاهده میکنند، کارمزد انتقال بالایی را میپردازند. البته این ماینرها هستند که باعث میشوند ارز دیجیتال شما طی چند دقیقه به یک حساب دیگر واریز شود.

رونمایی آیفون Se 2022 معمولا در ۹۵ درصد مواقعی که حین انتقال ارز دیجیتال اشتباه کنید، اشتباه شما غیر قابل جبران است. در سیستم اقتصادی سنتی، شما به یک واسطه مورد اعتماد برای انتقال پول یا املاک و مستغلات نیاز دارید. انتقال تتر در این شبکه کارمزد انتقال کمی دارد (حدود ۱ تتر) و بسیار سریع است. تا پیش از آن، تمام تراکنشها فقط میتوانستند در شبکه بیت کوین انجام شوند. کوین بومی این بلاک چین، بایننس کوین () نام دارد.

آخرین بروزرسانی در: