طول مطالعه: 4 دقیقه

آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس نیز بهترتیب به نمایشگر ۱۲۰ هرتز ۶٫۱ اینچ و نمایشگر ۱۲۰ هرتز ۶٫۷ اینچ مجهز شدهاند.گوشیهای پرچمدار جدید کوپرتینوییها از نمایشگر با فناوری بهرهمند شدهاند و از قابلیت نرمافزاری نمایشگر همیشهروشن () که برای اولینبار به گوشیهای آیفون راه پیدا کرده پشتیبانی میکنند. تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی ثبتشده با دوربین آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس واضحتر و باکیفیتتر از تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی آیفونهای نسل پیشین خواهند بود.گوشیهای پرچمدار کوپرتینوییها ازطریق کراپ کردن حسگر، در فاصلهی کانونی ۴۸ میلیمتری، بزرگنمایی دو برابری بدون افت کیفیت ارائه میدهند.

رونمایی آیفون Se
چگونه ایرپاد پرو را به دستگاه اندرویدی خود متصل کنیم؟ در ادامه این بخش از مطلب قیمت ایرپاد، با ویژگیهای ایرپاد آشنا میشوید. بنابراین ادامه این مطلب را برای آشنایی با پادشاه هدفونهای بیسیم و خرید مناسبترین آن از دست ندهید. در این سری از هدفونهای بیسیم شرکت اپل از قابلیت فست شارژ نیز استفاده شده است که میتوانید تنها در عرض پنج دقیقه، به مدت یک ساعت به کاربر شارژدهی ارائه کند.

مسکن ملی ثبت نام

در اکتبر سال 2019 اتفاقهای جذابی رخ داد که یکی از آنها رونمایی از نسل حرفهای هدفونهای بیسیم شرکت بزرگ اپل بود. البته پرداخت قیمت ایرپاد 3 به افرادی توصیه میشود که میخواهند از بهترین و جدیدترین محصول شرکت اپل استفاده کنند. از آنجایی که شرکت اپل اولین آیفون خود را در سال 2007 عرضه کرد و پا به دنیای موبایلهای هوشمند گذاشت، در کنار تلفنهای همراه خود یک جفت هندزفری نیز به کاربران ارائه میکرد. قابلیت یا همان اکتیو نویز کنسلینگ نیز توانسته است یک تجربه عالی از شنیدن موسیقی مورد علاقه را به کاربران ارائه کند.

طبق گفتهی اپل، واحد در تراشهی تا ۴۰ درصد سریعتر از تراشههای رقیب است و بهراحتی تسکهای سنگین را پردازش میکند. جدیدترین بازیکنان اپل در بازار موبایل مجموعهی کامل قابلیتهایی که از دستگاهی پریمیوم انتظار دارید مانند تجربهی تصویربرداری کمنظیر، شارژدهی عالی، قدرت پردازشی بیرقیب و طراحی ظاهری چشمنواز را ارائه میدهند.تیم کوک، مدیرعامل اپل، آیفون ۱۴ پرو را نوآورانهترین گوشی سری پرو در تاریخ آیفون میداند. بدون سیم بودن تنها قابلیت جدید این دستگاه های پخش صوتی توگوشی نبود و آن ها به معنای واقعی کلمه بسیار پیشرفته تر و مجهز تر از آن بودند که انتظار می رفت.  ​.

جام جهانی والیبال 2022
یک ویژگی جالب ایرپاد پرو این میباشد که در صورت این که تنها از یک ایرپاد خود استفاده کنید، به جای میزان شارژ باطری آنها یک علامت مشاهده میکنید. نسل جدید آیفونهای پرو اپل از دوربین بازطراحی شده بهره میبرند تا فضای کمتری اشغال کند. بهنقل از برند آمریکایی، هستههای پرقدرت درمقایسه با نسل پیشین ۲۰ درصد انرژی کمتری مصرف میکنند. همچنین لازم به ذکر است که اپل ادعا کرده است که سری نسبت به نسل پیش خود سرعت دوبرابر بیشتری دارد.

قیمت ایرپاد آیفون با توجه به نوع آن متفاوت است، همانطور که پیش از این نیز گفته شد، نسلهای مختلفی مانند نسل دو سه و پرو در بازار وجود دارند. اپل یک مدل یادگیری ماشین جدید برای حسگر ۴۸ مگاپیکسلی توسعه داده است؛ آیفونهای جدید بهبودهایی در فرمت نیز اعمال میکنند. برنامههایی مانند مپس، اپل موزیک و تایمر با سازگار شدهاند و امکان تعامل با آنها وجود دارد.قلب تپندهی گوشیهای آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس از پردازندهی جدید نیرو میگیرند.

ایرپاد پرو 206
دوربین اصلی آیفونهای پرو در اکثر سناریوها هر چهار پیکسل مجاور را ترکیب میکند تا تصویری ۱۲ مگاپیکسلی خلق شود؛ ترکیب پیکسلها باعث ایجاد پیکسلهای بزرگتری میشود و هرچه ابعاد پیکسل افزایش یابد، میزان جذب نور بیشتر خواهد شد و در نهایت جزئیات و کیفیت عکس بهبود پیدا میکند. پیشفروش آیفونهای پرو نسل جدید از ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۸ شهریور ۱۴۰۱) و عرضهی آنها از ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ (۲۵ شهریور ۱۴۰۱) شروع خواهد شد. آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس پیشرفتهترین گوشیهای دنیا در زمینهی تصویربرداری، قدرت پردازشی و تجربهی کاربری به شمار میروند؛ پرچمداران جدید، آیفون را تا حد زیادی به حالت ایدهآل نزدیک میکنند.

بهلطف این موتور، تمامی دوربینهای پنل پشتی در محیطهایی که دارای نور متوسط تا کم هستند عملکرد بهتری از خود نشان میدهند. دوربین اصلی آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس نسبتبه نسل پیشین در تصویربرداری شبانه دو برابر عملکرد بهتر دارد. کوپرتینوییها در مراسم رویداد اپل بهطور ویژه روی این مشخصه در آیفونهای پرو نسل جدید مانور داد. تراشهی مورداشاره روی بهرهوری مصرف انرژی، نمایشگر و دوربین تمرکز ویژهای دارد.

بورس کالای ایران
در آیفونهای جدید، نوتیفیکیشنها انیمیشن جدیدی دارند و از دل حفرهی کپسولی بالای نمایشگر بیرون میآیند. نوتیفیکیشنها و هشدارها خودشان را با حفرهی کپسولی تطبیق میدهند. مچ کردن این سریها با گوش کاربران اهمیت بالایی دارد. غول فناوری آمریکایی این سیستم نوآورانه را جزیرهی پویا () خطاب میکند. پرچمداران «فوق حرفهای» نسل جدید، «اولین»های زیادی را به خود اختصاص دادهاند: اولین آیفون با صفحهنمایش مجهز به حفره، اولین آیفون با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و اولین آیفونی که از سیستم ارتباط ماهوارهای پشتیبانی میکند.

اپل با وجود اینکه فرمول موفقیت را پیدا کرده، همچنان راهی برای بهبود آن پیدا میکند. ایرپاد پرو؛ اپل خیلی حرفهای وارد میشود! تعویض موسیقی: با دو بار فشار سریع و متوالی دکمه وسط، ایرپاد اقدام به رد کردن آهنگ فعلی در حال پخش و رفتن به آهنگ بعدی خواهد کرد. طبق گفتهی اپل، این فلاش جدید دو برابر نور بیشتر دارد و به فاصلهی کانونی تصاویر واکنش نشان میدهد. به گفتهی اپل، از تمامی شیشههای محافظی که در سایر گوشیهای هوشمند استفاده شده مقاومتر است.

آخرین بروزرسانی در: