طول مطالعه: 4 دقیقه

خوشبختانه، در این راهنمای کوتاه، ما همه چیز را در مورد آن و تقسیم اتریوم که به دلیل آن رخ داده است توضیح خواهیم داد. در حالی که اتریوم کلاسیک عمدتا همان رمزارز اتریوم () است، اما یک تفاوت عمده دارد - بیشتر توسعه دهندگان اصلی دیگر روی آن کار نمیکنند. در ابتدا، کاربر ارزهای را که از همان اول در خریده بود را دریافت میکرد. دیگر مثل گذشته پشتیبانی توسعه دهندگان سرآمد اتریوم که در وهله اول ایده اتریوم را ارائه دادند را ندارد.  ​​!

خرید گیم تایم 2 ماهه

در طول ماه اول فروش توکنهای ، این پروژه تعداد قابل توجهی ارز اتر را جمعآوری کرد. نگران نباشید اگر این موضوع فوق العاده پیچیده به نظر میرسد، واقعاً اینگونه نیست! به عنوان مثال، کلماتی که به غلطگیر املای اضافه میشوند در نسخه قدیمی نرم افزار به صورت خطا ظاهر میشوند، اما در نسخه جدید اینگونه نیست. نگران نباشید. اینطور نیست. بیایید کمی دقیقتر ببینیم که چگونه فرد مهاجم توانست از این باگ استفاده کند. حال، بیایید سریعا برخی از مزایا و معایب اصلی اتریوم و اتریوم کلاسیک را به صورت موردی بیان کنیم.

همچنین، ذخیره کردن بسیار راحت است- شما حتی در برخی از کیف پولهای سخت افزاری (به عنوان مثال ) نیز میتوانید این کار را با سهولت انجام دهید. اینها همچنان به نقشه راه اصلی متعهد هستند. اگر جدیدترین نسخه را داشته باشید و یک سند متنی را در درایو ذخیره کنید، وقتی آن را در خانه دوستتان که ممکن است نسخه 2007 را داشته باشد کنترل کنید، همچنان درست است. ​​​ ​!

ایرپاد پرو 206

برای کسانی که همچنان به پشتیبانی از ادامه میدهند، هاردفورک یک راه آسان برای محافظت از سرمایه گذاران ثروتمند بود. این زنجیره دوم بیشترین پشتیبانی جامعه و همچنین بیشترین توسعه دهندگان اصلی پروژه را دارد. این ایده روی کاغذ مثل افسانه به نظر میرسید و از پشتیبانی زیادی برخوردار بود. هر راه حل بالقوه را به کار ببرند. قیمت هر اتریوم در حال حاضر کمتر از 400 دلار است. ᠎​​​&;​​ ​​!

مسکن ملی قم
سافتفورک تغییری در قوانین شبکه است که سازگار عقبرو است. منظور ما از سازگار عقبرو همین است. کسانی بودند که موضع “کد، قانون است” را اتخاذ کردند و گفتند که تمام هدف یک بلاکچین این است که به هیچکس اجازه کنترل آن را ندهید. هکر تقریباً موفق شد اتری که در آن زمان حدود 50 میلیون دلار ارزش داشت را بدزدد! ارزش تخمینی در زمان اعانه دادن این ارزها 150 میلیون دلار بوده است که تقریباً برابر با 15٪ از کل اتر موجود بود.

هنگام نوشتن مقاله، ارزش شبکه کاملاً معادل اتریوم کلاسیک است. برای کسانی که نمیدانند قرارداد هوشمند چیست، در واقع توافقنامههای قابل برنامهریزی بین دو یا چند طرف است. کسی توانست با موفقیت حدود یک سوم مبلغی را که در قرارداد هوشمند نگهداری شده بود بدزدد. اگر یک دارنده توکنهای میخواست قرارداد را فسخ کند، تنها کاری که باید انجام میداد درخواست برداشت آنها بود. رویکرد کاری نکردن، از این ایدئولوژی استفاده میکند که کد، قانون است. با استفاده از این متد ، کاربران همچنین میتوانند آنچه را که “” نامیده میشود، ایجاد کنند.

این بدان معنی بود که ایده سافتفورک کنار گذاشته شد. این باعث ایجاد هیاهویی در میان کسانی شد که به دنبال توسعه بودند. به دنبال فورک، زنجیره شکافته شد و زنجیرههای جدید از یکدیگر مستقل شدند. این بدان معناست که تعداد استخراج کنندگانی که تراکنشها را در شبکه تأیید میکنند بیشتر است و این به معنای امنیت بیشتر آن است. مهمترین و احتمالا خلاقانهترین ویژگی بلاکچینها این است که آنها کار میکنند بدون اینکه توسط هیچ نیرو یا اتصالی به پروژه یا به خارج از آن کنترل شوند.

عملکرد ظالمانه و کنترل کننده کسانی که در اتک ضرر کرده بودند به هیچ وجه قابل قبول نبود. اگر یک بار برای صرفه جویی در هزینه مردم تغییر کرده باشد، تقسیم اتریوم از لحاظ تئوری میتواند دوباره تکرار شود. اگر میخواهید صدها میلیون دلار را با کد آزمایش نشده خراب کنید، باید با عواقب آن روبرو شوید. مانند به آن فکر کنید. نسخه بدون تغییر این زنجیره به اتریوم کلاسیک () معروف شده است، و نسخه جدید، همراه با بازپرداخت حمله ، اکنون به عنوان یا فقط اتریوم شناخته میشود.

میانگین تورم جهانی

همانطور که اشاره کردم، اتریوم کلاسیک زنجیره اصلی، اصطلاحاً “با همه ضعفها و نقص ها” بود. داشتن توکنهای به این معنی بود که شما بخشی از فرایند تصمیم گیری بودید که تصمیم میگرفت کدام پول دریافت کند و کدام یک نه. نکته پیشنهادی درست قبل از حمله بود. این امر باعث میشود حمله به چنین روشی بسیار گران تمام شود. فایده یک دفتر کل که به دلخواه جامعه تغییر کند، چیست؟ در زیر در مورد مزایا و معایب هر یک بحث خواهیم کرد.

جام جهانی قطر
قیمت فعلی هر ارز اتریوم کلاسیک 6. 92 دلار است (از 21 آگوست 2021). ارزش بازاری 800 میلیون دلار است. به نظر میرسید هر کسی که درباره اتریوم میداند میخواهد حق رای گیری در شبکه را بخرد. مواردی که در این راهنمای اتریوم کلاسیک توضیح خواهیم داد به این شکل است: در واقع چیست و چگونه با فورک (به روز رسانی یا ایجاد بلاکچین جدید) اتریوم کلاسیک ارتباط برقرار میکند، روشهای مختلفی که میتوان بلاکچین را به روز کرد (هاردفورک و سافتفورک)، و چگونگی مقایسه اتریوم کلاسیک و اتریوم از نظر عملکرد بازار امروز آنها.

اگر چندین عضو به شما بپیوندند، حتی میتوانید ایدههای دیگری را برای بپذیرید و برای توسعه آنها پول اختصاص دهید. اعتراضات آنها توسط سازندگان جدی گرفته نشد. به عنوان بخشی از برنامه نویسی ، کسانی که پشت آن بودند سنجیده عمل کردند و گزینه خروج ایجاد کردند. اگر پروژههای مضحکی که شما نمیخواستید در آن مشارکت داشته باشید، شروع به کار کنند، چه اتفاقی میافتد؟ این باعث میشود که اتریوم نسبت به بیت کوین در رتبه دوم به عنوان ارزشمندترین شبکه ارز دیجیتال قرار بگیرد.

آخرین بروزرسانی در: