طول مطالعه: 4 دقیقه

مسی-رونالدو، نمایش دوستی و احترام (عکس)

پیش از بازی، رونالدو و مسی در تونل نوکمپ به گرمی با یکدیگر دست داده و نشان دادند که رقابت ورزشی تاثیری در دوستی بینشان ندارد. همانطور که میدانید میتوانید به مانند دیگر رویدادهای مهم ورزشی، پخش زنده رئال مادرید و لیورپول 7 خرداد 1401 را نیز از پخش زنده اختصاصی انصاف ورزشی دنبال کنید. برای پخش زنده بازی لیورپول و رئال مادرید 7 خرداد 1401 با انصاف ورزشی همراه باشید.  ​&;&;&;​&;​&;​!

خودرو ملی ایران برای پخش زنده لیورپول رئال مادرید 7 خرداد 1401 با ما باشید. در پخش زنده رئال مادرید لیورپول 7 خرداد 1401 که در این مطلب به شما ارائه میشود، دسترسی شما به برخی از معتبرترین شبکههای خارجی پخش فوتبال را برای تماشای پخش زنده فینال لیگ قهرمانان اروپا 2022 فراهم میکنیم. حال امشب رئال و لیورپول در پارک دو پرنس در فینال رقابتها به مصاف هم میروند. روز گذشته قیمت نفتا در معاملات آتی به 631دلار بهازای هر تن رسید؛ قیمتی که از دسامبر سال گذشته تا به حال مشاهده نشده است.

در حال حاضر، تقاضا برای گاز مایع در صنعت پتروشیمی ضعیف است؛ اما با آغاز فصل سرد سال، تقاضا نیز بهبود خواهد یافت. احتمالا در بازار هندوستان نیز رقابت سختی بین محصولات تولیدشده در چین و محمولههای ارسالی از آمریکا درگیرد. البته در روزهای گذشته، بهای هردوی این محصولات با افزایش جزئی مواجه شد. به این ترتیب، از حجم معاملات پلیمریها و پتروشیمیاییها که هفته گذشته به بالاترین سطح از ابتدای تابستان رسیده بود، اندکی کاسته شد.

ایرپاد پرو 2 قیمت بر خلاف پیش بینی ها، این ال کلاسیکو دوئلی بین مسی و رونالدو از آب در نیامد و دو بازیکن دیگر بودند که سرنوشت بازی را تعیین کردند؛ اما دو فوق ستاره فوتبال دنیا و دو بازیکنی که شاید دیگر در تاریخ فوتبال تکرار نشوند، قبل و در جریان بازی، نمایشی از صمیمیت، انسانیت و احترام را ارائه دادند. هر دو البته بارها در مصاحبه های خود با احترام از یکدیگر یاد کرده بودند. البته به گزارش «آرگوس»، وضعیت بازار نفت در ماههای آتی افزایشی خواهد بود.

لیورپول البته مسیر سادهتری داشته و بعد از حذف قهرمان سری آ در یک هشتم، به ترتیب بنفیکا و ویارئال را در مراحل بعدی حذف کرد. در جریان بازی نیز به طور اتفاقی مسی و رونالدو در یک صحنه کنار هم قرار گرفتند و عکاس نشریه اسپورت، این لحظه جالب را به تصویر کشید. از سوی دیگر لیورپول جذاب کلوپ در سال جاری به طور همزمان در 4 تورنمنت شانس کسب قهرمانی داشت و از این تعداد تابحال دو مورد را کسب و یک مورد را از دست داده است و امشب برای سهگانه میجنگد.

رئال امسال با نوعی شگفتیسازی و سه کامبک جذاب و تماشای به ترتیب برابر پی اس جی متمول، چلسی قهرمان فصل قبل و من سیتی مدعی اول قهرمانی توانست صعوی حماسی به فینال داشته باشد. لیورپول و رئال مادرید امشب از ساعت 23:30 در فینال لیگ قهرمانان اروپا رویارو خواهند شد. همچنین کاهش عرضه سبب شد تا از حجم معاملات کمی کاسته شود. هفتههای گذشته خوشبینی نسبت به نتیجه مذاکرات برجام و امیدواری نسبت به کاهش نرخ ارز سبب شده بود تا خریداران از حجم خرید خود در رینگ داخلی بکاهند؛ اما با طولانیشدن این مذاکرات و ثبات بهای آزاد ارز در کانال 30هزار تومانی، خریداران نیز همچون هفته گذشته مانند روال سابق به خرید ادامه دادند.

خرید گیم تایم Final Fantasy 14
پیشبینی میشود عرضههای جدید این بازار برای ماه اکتبر نیز با همان قیمت قبلی باشد یا نسبت به قبل دچار کاهش قیمتی شود؛ چرا که عرضهکنندگان میخواهند با محصول پیویسی عرضهشده از سوی آمریکا رقابت کنند. در هفته ابتدایی سپتامبر نیز بهدلیل کاهش تقاضا بهرغم افزایش هزینههای تولید محصولات بالادست، قیمت پیویسیها در قاره سبز کاهش یافت. تحلیلگران آرگوس معتقدند، بهدلیل قطع خطلوله نورداستریمیک از سمت روسیه، مصرفکنندگان اروپایی تقاضای خود را برای نفتخام افزایش خواهند داد و آن را جایگزین گاز خواهند کرد که موجب افزایش تقاضا برای نفت و رشد قیمت آن در ماههای جاری خواهد شد.

بهنظر میرسد هفتههای آینده مساله هزینههای جبرانی به صورت جدیتری مطرح خواهد شد. برخی کارخانههای اروپایی پیشنهاد دریافت هزینه 250یورویی برای جبران هزینهها را دادند که با مقاومت مصرفکنندگان نیز مواجه شد. رکود بازارهای جهانی، تقاضا را برای محصولات پتروشیمی نیز کاهشی کرده است. انتشار دادههای ناامیدکننده در خصوص شاخص قیمت مدیران خرید در چین طی هفته گذشته نیز باعث افزایش واهمه از رکود اقتصادی در جهان و کاهش قیمت نفت و به تبع آن نفتا شده است. رو گذشته نیز بورس انرژی ایران پس از دوسال، نفتکوره و گاز مایع را در رینگ صادراتی بورس عرضه کرد.

بازار پیویسی در آسیا اما در هفته ابتدایی سپتامبر، روزهای نسبتا آرامی را سپری کرد. در حالی که بهای نیمایی ارز از ابتدای سالجاری افزایش پیوسته، ولی آرامی داشت؛ اما قیمتهای جهانی در هفتههای اخیر کاهشی بودهاند. همچنین بررسیهای بازار جهانی گاز مایع نشان میدهد، تامین بیش از حد نفتا در آسیا و اروپا موجب کاهش قیمت پروپان و بوتان شده است. با توجه به سود اندک فروش محصولات پتروشیمی و افق نامطمئن سودآوری این محصولات، بسیاری از تولیدکنندگان جهانی تصمیم به انجام تعمیرات یا کاهش تولید و بهرهبرداری از واحدهای خود گرفتند.

خنده، شوخی و صمیمیت، چیزی بود که در همین چند ثانیه بین این دو غول فوتبال دنیا اتفاق افتاد. به گزارش «کالاخبر» عرضه این دو کالا شامل محموله 10هزار تنی نفتکوره، 280سانتی اتوکس و همچنین حدود 900تن گاز مایع بوده است. تولیدکنندگان پیویسی در اروپا به دلیل جهش قیمت گاز در پایان ماه اوت با هزینههای تولید غیرمعمول و سرسامآوری مواجه شدهاند. از طرفی پیشبینی میشود با کاهش قیمت نفتا، بهای گاز مایع نیز در آینده نزدیک افزایش یابد. عرضههای سهشنبه 22شهریورماه نیز با 304تن کاهش نسبت به سهشنبه هفته گذشته به 66هزار و 229تن رسید.

آخرین بروزرسانی در: