طول مطالعه: 4 دقیقه

بنابراین نمایندهی ۶٫۱ اینچی محبوب اپل، قطعا تا سال آینده هم با ما خواهد بود، اما احتمالا با قیمت ۷۰۰ دلار. آیفون ۱۲ هم میتواند با قیمت ۶۰۰ دلار به فروش برسد تا نظر کاربران را به خود جلب کند چون این گوشی در مدل پایه، ۸۰۰ دلار قیمتگذاری شده بود و این کاهش قیمت شاید برای کاربران جذاب باشد. آنچه که باعث شده بیصبرانه منتظر ورود گوشیهای آیفون ۱۴ به بازار باشیم، تغییراتی است که اپل در این سری ایجاد کرده.

دلار به تومان

اخیرا هم شنیده بودیم که اپل معمولا گوشیهای خود را در سهشنبهی نخست یا دوم هر سپتامبر رونمایی میکند. در نتیجه اپل هم ممکن است چند روز قبل یا بعد از تاریخ یادشده از محصولاتش رونمایی کند. امکان ندارد یک شرکت، چندین سال فقط در یک روز از محصولاتش رونمایی کند چون یکبار به خاطر جنگ، یکبار به خاطر بیماری، یکبار به خاطر بسیاری دلایل دیگر ممکن است این تاریخها جابجا شوند.

خرید گیم تایم Eu البته اکنون که چندین سال است شاهد برگزاری مراسمهای مختلف از سوی این شرکتها هستیم، به دفعات زیادی تغییرات در برنامهی آنها به وجود آمده است. روش بررسی: مطالعه حاضر با رویکرد کیفی با استفاده از تحلیل محتوا به روش قراردادی در مراکز بهداشتی سطح شهر قم صورت گرفته است. زمینه و هدف: بیماری ناشی از کووید-19مهمترین مسئله امروز جهان است که بر تمام حوزههای فردی، روانی، اجتماعی و اقتصادی افراد جامعه اثرگذاشته و زندگی روزانه انسانها را مختل کرده است؛ بنابراین مطالعه حاضر با هدف تبیین درک مردم از زندگی در شرایط شیوع بیماری کرونا انجام شد.

پیشنهاد میشود روانشناسان و متخصصان برای کاهش پیامدهای روانی این پاندمی و افزایش سازگاری افراد با شرایط موجود، مداخلات مؤثری طرحریزی و اعمال کرده و آنها را به داشتن یک سبک زندگی فعال تشویق کنند. از آنجایی که امسال قرار است فقط چهار گوشی پرچمدار اپل در رویداد یادشده رونمایی و عرضه شوند، در نتیجه طبیعی است که انتظار داشته باشیم شرکت آمریکایی، تولید یک سری از مدلهای قدیمی را متوقف کند تا بدین ترتیب گوشیهای قدیمی، مزاحم فروش گوشیهای جدید نشوند.

مسکن ملی مشهد اینطور که به نظر میرسد، اپل میخواهد در هفتهی دوم ماه سپتامبر امسال، از گوشیهای پرچمدار مورد انتظار خود یعنی سری آیفون ۱۴ رونمایی کند. به احتمال خیلی زیاد، پیشخرید این گوشیها یا باید بلافاصله بعد از مراسم رونمایی و یا در روز جمعهی همان هفته یعنی ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) آغاز شود. غالبا هم در هفتهی نخست یا دوم سپتامبر شاهد رونمایی از آیفونها هستیم و با توجه به خبری هم که اخیرا به دستمان رسیده، در رابطه با سری آیفون ۱۴ هم همین سیاست قرار است در پیش گرفته شود.

از آنجایی هم که سهشنبهی نخست سپتامبر دقیقا یک روز بعد از روز کارگر است، بعید به نظر میرسد اپل در آن تاریخ از سری آیفون ۱۴ رونمایی کند. از زمانی که پسوندهایی چون «پرو» و «پرو مکس» وارد خط تولید گوشیهای اپل شد، ندیدهایم که هیچ گوشی از این سری، بیشتر از یک سال در بازار تولید شود. اپل معمولا با کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت گوشیهای مدل استاندارد، تمایل دارد آنها را برای سال بعد هم نگه دارد.

مسکن ملی استان تهران تقریبا همهی ما میدانیم اپل میخواهد گوشیهای خود را در ماه سپتامبر امسال رسما رونمایی کند. هرچند فروشگاههای شخص ثالث آنها را میفروشند اما در فروشگاه اپل خبری از آنها نیست و تولید آنها هم متوقف میشود. ، وضعیت زنجیرهی تأمین اصلا خوب نیست و هزینهها هم سرسامآور شدهاند. با این حال هنوز چیزی قطعی نیست و اینها فقط حدسهای منطقی و محتملی هستند که با توجه به سیاست آشنای شرکت آمریکایی مطرح میشوند.

حال باید دید خود شرکت چه تصمیمی در نهایت میگیرد. البته اگر هیچ اتفاقی نیفتد و اپل را با مشکل مواجه نکند، این اتفاق باید به رسم سنتی که اپل دارد، همیشه در همین ماه رخ بدهد. به عبارتی سادهتر، گوشی که بیشترین تهدید را برای این سری داشته باشد باید حذف شود. این حدس و البته تاریخ ما را به دو گزینه رساند؛ ۶ سپتامبر و ۱۳ سپتامبر. دو مدل استاندارد و مکس/پلاس اما تغییرات خاصی ندارند جز اینکه مکس، یک عضو تازهوارد به مجموعه است که اندازهی آن به ۶٫۷ اینچ میرسد.

کنکور دو مرحله ای همچنین بعید است یک سری دیگر از قابلیتها نظیر دوربین، رفرشریت صفحه، اندازهی باتری و… از جمله این موارد به حساب میآیند. نتیجهگیری: بر اساس یافتههای این مطالعه، شیوع بیماری کووید-19 با تأثیر در سبک زندگی و سلامت روان، تغییر در فعالیتها، عادات، علاقهمندیها و همچنین مشکلاتی از قبیل بدخوابی، اضطراب، استرس، تنش و احساس تنهایی همراه است. یکی از افشاگران حوزهی فناوری که با نام کاربری شناخته میشود، اخیرا مدعی شده که آیفونهای جدید باز هم در روز سهشنبه و در تاریخ ۱۳ سپتامبر امسال رسما رونمایی خواهند شد (۲۲ شهریور).

۱۳ سپتامبر هم مصادف است با آخرین روزهای فصل گرم سال که با حرارت آغاز شد و ظاهرا قرار است با حرارت هم به پایان برسد. با رونمایی و عرضهی سری آیفون ۱۴، تولید چه آیفونهایی متوقف میشود؟ انتظار میرود این گوشیها همان آیفون ۱۳ با اندازهی متفاوت باشند. ۲۳ سپتامبر هم (۳۱ شهریور) باید منتظر ورود این گوشیها به بازار باشیم. این گوشیها چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ توان پردازشی، تفاوتی با نسل قبل نخواهند داشت. !

از جمله بهترین این تغییرات میتوان به اضافه شدن قابلیتهای متعدد به دو مدل پرو و پرو مکس اشاره کرد که سیستمعامل با امکانات جذاب، طراحی حفرهای دوربین سلفی و سنسورهای تشخیص چهره، دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و… این اتفاق برای آیفون ۱۱ و ۱۲ رخ داد و انتظار داریم برای آیفون ۱۳ هم رخ دهد. همچنین آیفون ۱۱ هم که همچنان به لطف فروش بالایش تولید میشود، به احتمال زیاد دیگر بازنشسته خواهد شد. گوشیهایی که در چهار مدل با اندازههای ۶٫۱ (آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو) و ۶٫۷ اینچی (آیفون ۱۴ مکس/پلاس و پرو مکس) در دسترس قرار خواهند گرفت.

آخرین بروزرسانی در: